I Liceum Ogólnokształcące im. Bolesława Chrobrego w Gnieźnie
wersja polska wersja angielska / english wersja niemiecka / deutsch wersja francuska / francois

aktualności

niedziela, 08.05.2016, 23:51 • Joanna Aleksiewicz-Zdeb

Dnia 23 kwietnia 2016 roku w Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Magdaleny w Poznaniu odbył się finał XIV edycji Wielkopolskiego Konkursu Matematycznego SUPERMATEMATYK. Miło nam zakomunikować, że Piotr Król z klasy 2c zajął 14 miejsce, a Damian Wędzikowski z klasy 2g – 15 miejsce (na 97 osób startujących) i jednocześnie zajęli oni najwyższe miejsca wśród uczniów liceów ogólnokształcących powiatu gnieźnieńskiego. W klasyfikacji klas pierwszych na miejscu 33 (na 103 osoby startujące) uplasował się Wojciech Franek z klasy 1c zajmując podobnie jak koledzy z klas drugich najwyższe miejsce wśród uczniów liceów naszego powiatu.
W finale wzięli również udział: Szymon Filipiak i Filip Nyka z klasy 2c oraz Wojciech Korzybski z klasy 2g.
Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.